Hrací stůl
Hrací stůl pro 4 hráče, deska stolu zdobená intarzií, 4 šuplíky pro hráče
Výška: 78 cm, hloubka: 65 cm, délka: 101 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč