FP: Alej ke kostelu
signováno vlevo dole, text na reverzu, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 29 x 34,5
Konec dražby: 04.06.2024 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč