Kytice mečíky
Autor: Miroslav Havela
(1919 Kroměříž - 1977 ?)
signováno a datováno vpravo dole, štítek galerie Mazur na reverzu, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1970
Šířka: 90 cm, výška: 39 cm, rámování: 58 x 109
Konec dražby: 12.07.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč