Přístav s loděmi
Autor: Wim Van Norden
(1883 Amsterdam - 1978 Laren)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 91 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 104 cm
Konec dražby: 19.08.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč