Karlův most
Nesignováno, zaskleno a rámováno.
Technika: fotografie
Šířka: 42,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 44 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč