Pohled na vrcholky hor
Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč