58. Zelená krajina
Autor: Antonín Kouba
(1907 Praha - 1988 Jindřichův Hradec)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 37,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 51 x 60,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:19 SELČ
Zbývá: 18d 8h 33m 35s
Vyvolávací cena: 500 Kč