Inflace
Autor: G M
(1991 Plzeň - ? Plzeň)
Signováno na reversu díla, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: koláž
Šířka: 14 cm, výška: 7 cm, rámování: 45 x 52 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč