Rám
vnitřní rozměr 54 x 42 cm
Rámování: 69 x 59 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč