Portrét dívky
Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 22 cm, výška: 35 cm, rámování: 51,5 x 34,5
Konec dražby: 09.09.2024 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč