221. Čtenářka

Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)

Signováno vpravo nahoře, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 24 cm, výška: 15 cm, rámování: 26 x 33

Konec dražby: 07.10.2024 21:13 SELČ

Zbývá: 17d 18h 1m 12s

Vyvolávací cena: 400 Kč