207. Studie
Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: kresba, datace: 1929
Šířka: 15 cm, výška: 40 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 07.10.2024 21:08 SELČ
Zbývá: 17d 16h 8m 40s
Vyvolávací cena: 600 Kč