153. Portrét chlapce
Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)
Technika: kresba, datace: 1949
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 34
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:50 SELČ
Zbývá: 18d 9h 15m 51s
Vyvolávací cena: 500 Kč