Pohled do údolí
Autor: Karel Boháček
(1886 Zamachy - 1928 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 38,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 40,5 x 56 cm
Konec dražby: 09.09.2024 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč