91. Kdyně na Šumavě
Autor: Josef Nastoupil
(1888 Liberec - 1959 Liberec)
Signováno a datováno vpravo dole, místopisné určení, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1944
Šířka: 17,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 31,5 x 35
Konec dražby: 07.10.2024 20:30 SELČ
Zbývá: 17d 18h 27m 16s
Vyvolávací cena: 500 Kč