Miska s ovocem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 42 cm, rámování: 50,5 x 39 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč