Lidé u řeky
Autor: Knut Norman
(1896 - 1977)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 49 x 57
Konec dražby: 04.06.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč