Zima v Tatrách
Autor: Václav Vaner
(1896 Kladno - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč