243. Stará vrba
Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 14,9 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:20 SELČ
Zbývá: 18d 8h 24m 59s
Vyvolávací cena: 900 Kč