152. Postavy na vesnici
Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)
signováno a datováno vlevo pod grafikou, paspartováno
Technika: dřevořez, materiál: volně v paspartě, 40,5 x 49, datace: 1924
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:50 SELČ
Zbývá: 18d 8h 51m 2s
Vyvolávací cena: 600 Kč