Abstraktní tvář
Autor: Milan Vobruba
(1934 Třemošnice - 2016 Gusum)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, informace o autorovi na reverzu, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 49,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 73 x 35,5
Konec dražby: 21.08.2024 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč