Skleněná mísa
Autor: Milan Vobruba
(1934 Třemošnice - 2016 Gusum)
signováno a datováno zespodu
Materiál: sklo, datace: 1978
Výška: 9 cm
Konec dražby: 06.08.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč