Skleněná mísa

Autor: Milan Vobruba
(1934 Třemošnice - 2016 Gusum)

signováno a datováno zespodu
Materiál: sklo, datace: 1978
Výška: 9 cm

Konec dražby: 06.08.2024 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč