66. Figurky Rodina 11ks
Autor: Göran Wärff
(1933 Othem - ?)
11 kusů, signováno a datováno gravírováním zespodu, datováno pískováním na spodní straně figurek
Materiál: sklo, datace: 1970 - 1979
Výška: 16 až 6 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:21 SELČ
Zbývá: 17d 8h 46m 45s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč