Páv
signováno Mary vpravo, rámováno
Materiál: malba na porcelánu, datace: 1984
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 40,5 x 34
Konec dražby: 04.06.2024 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč