80. Přízraky světic - XL formát

Autor: Jan Konůpek
(1883 Mladá Boleslav - 1950 Nové Město nad Metují)

Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1930
Šířka: 39 cm, výška: 54,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:26 SELČ

Zbývá: 17d 17h 30m 29s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč