262. A. Vyplel - konvolut 2ks

Signováno a datováno.
Technika: perokresba, datace: 1913
Šířka: 11 - 12,5 cm, výška: 19 - 22,5 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 21:27 SELČ

Zbývá: 17d 16h 50m 37s

Vyvolávací cena: 400 Kč