244. Naše kuchyně
Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 25,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:21 SELČ
Zbývá: 18d 8h 42m 18s
Vyvolávací cena: 500 Kč