Johan Adolf Petersén - Dívka s knihou
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 32,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 57,5 x 51
Konec dražby: 04.06.2024 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč