Hybner - Dubová alej
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 80 cm, výška: 50 cm, rámování: 59,5 x 88 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč