212. Akt
Autor: Vladimír Stříbrný
(1905 České Budějovice - 1970 Praha)
Monogramováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: tuš
Šířka: 17 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 48,5 x 32
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:10 SELČ
Zbývá: 17d 17h 59m 27s
Vyvolávací cena: 300 Kč