80. 3 kusy grafik
Autor: Jarmila Čermáková
(1934)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 16 cm, rámování: 39 x 27,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:26 SELČ
Zbývá: 18d 8h 39m 13s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč