Le Repos De Virginie
Signováno Lambert a Duthé, zaskleno a rámováno.
Technika: mědirytina
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 45
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč