Zátiší
signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 70 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 80 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč