2. Podle Renoira

Autor: Pierre-Auguste Renoir
(1841 Limoges - 1919 Cagnes-sur-Mer)

Zábava v Moulin de la Galette. Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 63 cm, rámování: 80 x 97

Konec dražby: 03.06.2024 20:00 SELČ

Zbývá: 0d 5h 25m 39s

Vyvolávací cena: 8 500 Kč