Krajina s postavami
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: 22 x 28 cm
Konec dražby: 06.06.2024 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč