Ženský akt

Autor: Rudolf Kremlička
(1886 Kolín - 1932 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Technika: litografie, datace: 1919
Šířka: 9 cm, výška: 16 cm, rámování: 29,5 x 21

Konec dražby: 03.06.2024 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč