Dva domy u cesty
Autor: Alfred Vickers
(1853 - 1907)
signováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 30,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 37,5 x 48
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč