Ženský akt sig
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: serigrafie
Šířka: 79 cm, výška: 46 cm, rámování: 69 x 99 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.11.2023 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč