Prof. Rabl - konvolut 17ks
soubor 17-ti signovaných volných listů
Technika: kresba
Výška: 17 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč