Muž
Signováno vespod, pravděpodobně ztělesnění božské entity
Technika: dřevořezba
Výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč