Moravský - Praha
signováno a datováno vpravo dole, štítek s původem rámu a jménem autora na reverzu, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1948
Šířka: 23 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 33,5 x 28
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč