101. Domy
Autor: Karel Petrbauer
Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 32 x 25
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 17d 18h 38m 38s
Vyvolávací cena: 400 Kč