193. Nábřeží
Autor: Jaroslav Šefl
(1898 Obecnice - 1963 Obecnice)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: lept
Šířka: 39,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 18d 9h 32m 36s
Vyvolávací cena: 500 Kč