Studie muže
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 8 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 27,5
Konec dražby: 09.09.2024 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč