Podzimní zátiší
rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1961
Šířka: 48 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč