Finden´s Tableaux: The Iris of Prose, Poetry, and Art

Spoluautoři knihy: William Finden, Edward Finden, Mary Russell Mitford, F.P. Stephanoff, H. Corbould. Obsahuje 12 rytin, zelená kožená, zlacená reliéfní vazba. Vydali Black and Armstrong v Londýně roku 1841. Na předsádce nalepená značka knihovny knížat Palffy s číslem 53. - Bibliotheca Palffyana.
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.07.2024 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč