130. Zátiší s jablky
Autor: František Mejda
(1921 Holýšov - 1996 ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorského přípisu
Technika: olej na překližce, datace: 1961
Šířka: 31,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 29 x 42
Konec dražby: 08.10.2024 20:43 SELČ
Zbývá: 17d 9h 13m 47s
Vyvolávací cena: 600 Kč