Stará listina
Autor: Rudolf Alois Zörner
(1941 Praha - 2017 ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 33,5 x 27,5 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč