Strukturální grafika
Autor: Rudolf Alois Zörner
(1941 Praha - 2017 ?)
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 22/50, volný list.
Technika: suchá jehla
Šířka: 32 cm, výška: 34 cm, rámování: 59 x 40,5 cm
Konec dražby: 09.09.2024 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč