242. Jaro
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 56 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 57 x 67
Konec dražby: 08.10.2024 21:20 SELČ
Zbývá: 17d 9h 37m 58s
Vyvolávací cena: 800 Kč